20 травня 2022 року відбулася Всеукраїнська наукова конференція пам’яті доктора філологічних наук, професора Д.І. Квеселевича (1935-2003) «Сучасний стан і перспективи лінгвістичних досліджень та проблеми перекладу». Організатором конференції виступила кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Франка. Кафедра англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка є одним із співорганізаторів конференції. Кандидати філологічних наук, доценти кафедри англійської мови Кришталюк Г.А. та Свідер І.А. взяли участь у роботі конференції. Конференція була присвячена обговоренню здобутків української англістики та перекладознавства.