У рамках щорічного моніторингу освітніх та освітньо-професійних програм Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 17 жовтня відбулась зустріч гаранта ОПП Середня освіта «Англійська мова і зарубіжна література» Шаповал Ольги Григорівни із здобувачами вищої освіти третього року навчання.

Гарант нагадала здобувачам про особливості ОПП, акцентувала увагу на практичній підготовці, яка передбачена ОПП, а також на написанні курсових робіт тощо.

Відбулось обговорення специфіки виконання курсових проєктів із дисциплін «Історія зарубіжної літератури» / «Методики навчання зарубіжної літератури», які передбачені ОПП у поточному семестрі. Здобувачі вищої освіти висловили загальне позитивне враження від ОПП.

Ольга Григорівна запропонувала студентам-третьокурсникам взяти участь в анкетуванні “Освітня програма спеціальності очима здобувача вищої освіти”, де вони також зможуть висловити зауваження та пропозиції стосовно змісту та реалізації ОПП.

Зустріч гаранта ОПП Середня освіта «Англійська мова і зарубіжна література» із здобувачами вищої освіти