Студентка 3 курсу (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) Руданець Марія 9 грудня

відвідала вебінар для викладачів англійської мови «Teaching grammar through Critical Thinking” від освітнього центру “Grade”.

Було висвітлено нестандартні підходи до вивчення англійської граматики.

Спікер Ірина Чернівчан наголосила, що граматику можна зрозуміти не через зазубрювання правил, а через критичне мислення, яке потрібно розвивати в учнів, і подавати граматику саме через осмислення формування тих чи інших структур у певному контексті.

Правила залишаються важливими завжди, але подачу граматики  можна зробити легшим шляхом за допомогою CCQs and context, щоб всі учні були залучені і максимально працювали. Було наведено різноманітні приклади, як можна обіграти вправу з підручника чи створити свою на онлайн платформах. Вебінар був максимально практичний і корисний.

Teaching grammar through Critical Thinking