У «Центрі професійного розвитку педагогічних працівників» на базі ліцею №1 (Дунаєвецька міська рада) 04 січня 2023 року відбувся семінар на тему «Методика навчання англійської мови у розрізі сучасних теоретичних парадигм». Семінар провели науково-педагогічні працівники кафедра англійської мови К-ПНУ імені Івана Огієнка доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри Алла Марчишина та кандидат філологічних наук, доцент Олена Главацька.

Зокрема, Алла Анатоліївна розповіла про керівництво науково- дослідницькими роботами учнів-членів МАН, а саме про формування структури, змісту, концепції роботи. Присутні вчителі англійської мови отримали цінні поради стосовно окремих компонентів, формулювання основних складових частин, кореляцію елементів тексту учнівської наукової праці. Олена Іванівна розповіла про актуальність реалізації інноваційних технологій у навчанні англійської мови учнів ЗЗСО у процесі впровадження концепції нової української школи. Семінар мав комунікативну спрямованість, виглядав як інтерактивна лекція-бесіда, проходив у невимушеній атмосфері професійного спілкування. Викладачам університету було приємно бачити серед учасників семінару випускників факультету іноземної філології, які зараз успішно працюють у школах Дунаєвецької територіальної громади і прагнуть підвищувати свій фаховий рівень.

Усі учасники семінару отримали сертифікати про участь, а науково-педагогічні працівники – Подяку за співпрацю з Комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», науковий супровід та підтримку фахових спільнот та сприяння професійному розвитку педагогів громади. Результатом співпраці між двома установами стала угода про наукове консультування, укладена між «Центром професійного розвитку педагогічних працівників» і кафедрою англійської мови К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Науково-методичний семінар для вчителів англійської мови