22 лютого у форматі онлайнової зустрічі відбулося спілкування гарантів освітніх програм «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)», «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти О.Г.Шаповал, Т.В.Калинюк, А.А.Марчишиної, Т.В.Боднарчук, викладачів кафедр англійської мови, німецької мови та германських мов і зарубіжної літератури з випускниками цих програм попередніх років. Було надзвичайно приємно бачити своїх колишніх вихованців успішними фахівцями, які зреалізувалися у житті та професії: Ротар Анастасію (вчитель англійської мови Колінковецького ліцею), Осадчук Ольгу (вчитель німецької мови, ліцей «Славутинка»), Подоляк Віту (вчитель німецької мови, мовна школа StartDeutsch Schule), Буру Христину (вчитель англійської та польської мови Кам’янець-Подільської гімназії №4 та вчитель польської мови Довжоцького ліцею), Комарніцьку Анастасію (вчитель німецької мови Кам’янець-Подільського ліцею № 15), Свідніцьку Уляну (вчитель англійської мови, Білівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області), Кузьмову Анастасію (вчитель англійської мови, Гончаренко центр, м. Хмельницький; онлайн школа “Day day up”), Смеречинську Анастасію (вчитель англійської мови, онлайн школа англійської мови «EnglishOffice»), Іваськову Олександру (вчитель англійської мови, приватна мовна школа “Hanna School”, м. Кам’янець-Подільський), Фіцай Роксолану (вчитель англійської мови, Лазівський ліцей Тячівської міської ради Закарпатської області), Ясинецьку Анну-Олександру (менеджер з продажу (напрямок ЄС), компанія з працевлаштування “VAV Synergy”) та інших.
Наші вчорашні студенти жваво оповідали про досвід застосування набутих під час навчання компетентностей, розповідали цікаві історії з професійного життя, ділилися враженнями від роботи й корпоративних традицій, згадували університетські роки. Колишні бакалаври й магістри стали нашими колегами, впевненими у своїх знаннях і силах; вони сміливо беруть на себе відповідальність, ризикують, кидають виклик труднощам і долають життєві перешкоди. Історії їхнього успіху – це результат плідної праці викладацького колективу та правильний вибір університету й фаху. Ніхто із запрошених не розчарувався у професії, ніхто не зупиняється на досягнутому.

Пишаємося вами, наші випускники-колеги!

Наші випускники-наша гордість!