16 травня 2023 р. здобувачі вищої освіти групи Ang1-B20 разом із куратором групи канд. філол.н., ст. викладачем Т.В.Мітроусовою відвідали Кам’янець-Подільську районну лікарню, де проходять курс лікування й реабілітації воїни ЗСУ. Студенти вирішили потішити наших захисників різн   оманітними смаколиками: кавою, чаєм, солодощами. Зустріч та спілкування розчулила і військових, і відвідувачів. Звичайно, мужні бійці запевнили, що мають все необхідне для лікування й відновлення, але неймовірно раді щирій увазі й турботі, адже більшість з них – не місцеві мешканці, рідним важко часто їх навідувати, тому студентський «десант» виявився приємною несподіванкою.
Саме тому третьокурсники факультету іноземної філології закликають інших долучитись до волонтерського руху й підтримати тих, завдяки кому маємо змогу навчатись у мирі й спокої.

Волонтерська акція «Підтримуємо ЗСУ»