18 жовтня відбулася інформаційна година «Що потрібно знати про академічну доброчесність?» для здобувачів вищої освіти першого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету іноземної філології, які навчаються за ОПП “Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)”, Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)”, Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)”, «Англійська мова і література»).
Методист вищої категорії навчального відділу, кандидат філологічних наук, член комісії з питань академічної доброчесності. Зореслава Сергіївна Шевчук розповіла студентам, що таке академічна доброчесність, визначила її загальні положення, можливі порушення академічної доброчесності та притягнення до відповідальності осіб, які здійснили ці порушення. Присутні ознайомилися із діючими нормативними документами Університету Огієнка з питань академічної доброчесності, функціонуванням комісії з питань академічної доброчесності в університеті. Зустріч була організована членом комісії з питань академічної доброчесності від факультету іноземної філології  кандидатом педагогічних наук, старшим викладем кафедри   іноземних мов Оксаною Городиською.

Зустріч з першокурсниками «Що потрібно знати про академічну доброчесність?»