13 листопада 2023 року на факультеті іноземної філології відбувалась настановна конференція з навчальної ознайомлювальної педагогічної практики з англійської мови здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) предметна спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська) спеціалізація 014.021 Англійська мова і література освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) факультету іноземної філології денної форми навчання.
Керівники практики СТОРЧОВА Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови (керівник з фаху) та ГОРБАТЮК Оксана Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафед   ра педагогіки та менеджменту освіти (керівник з педагогіки) роз’яснили здобувачам особливості проходження цього виду практики, охарактеризували зміст завдань, поділились порадами щодо їх ефективного виконання тощо.
На захід було запрошено вчителя вищої категорії Кам’янець-Подільського ліцею №15 ГОЛДИБАН Еллу Петрівну, яка розповіла про особливості навчання здобувачів англійської мови в умовах воєнного стану.
Бажаємо успіхів нашим майбутнім учителям!

Настановна конференція з навчальної ознайомлювальної педагогічної практики з англійської мови