Студенти академічної групи Ang1-B20 разом із куратором, канд. філол. наук Тетяною Валеріївною Мітроусовою 8 березня відвідали презентацію- перформанс з нагоди 210-ї річниці з дня народження  Т.Г.Шевченка, яку провели учні Кам’янець-Подільського ліцею № 2 ім. Т.Г.Шевченка у своєму шкільному музеї. Дев’ятикласники-екскурсоводи розповіли про цікаві факти з життя Кобзаря, його відвідини нашого міста, деякі розповіді представили англійською мовою.

Студенти із зацікавленням взяли участь в обговоренні поезій, життєвого й творчого шляху Великого Українця, а також жваво розгадували ребуси.

Дякуємо натхненнику й керівнику музею Шевченка, вчителю ліцею №2, нашому стейкхолдеру Галині Михайлівні Черенько за гарний захід та співпрацю!

Екскурсія у музеї Шевченка